Usługi hydrauliczne Sierakowice - cheapdrivers.pl

HYDRAULIK-KASZUBY Zdzisław Stolc

Hydraulik-Kaszuby to firma działająca na rynku od 2010 roku. Głównym obszarem działalności są kompleksowe usługi w zakresie instalacji sanitarnych, centralnego ogrzewania, instalacji gazowych i solarnych. W ofercie znajdziecie państwo pompy ciepła, kotły C.O, kominki, grzejniki oraz usługi hydrauliczne Sierakowice.


Pompy ciepła to stosunkowo tanie źródło energii, które pozwala na uzyskanie oszczędności. Dzięki pompom ciepła możemy uzyskać energię z proekologicznych i zarazem odnawialnych źródeł takich jak ziemia, powietrze lub woda.


Kotły C.O to podstawa ogrzewania domu jednorodzinnego. Coraz większą popularność zdobywają kotły charakteryzujące się niskim kosztem eksploatacji i stosunkowo niewielkim wpływem na zanieczyszczenie powietrza. Przykładem są kotły na ekogroszek, kotły olejowe oraz kotły na pellet.


Efektywne zarządzanie temperaturą wewnątrz pomieszczenia w letnie dni wymaga zastosowania klimatyzacji. Dobrze dobrana klimatyzacja jest gwarancją komfortu, jednocześnie nie powinna mocno ingerować w wysokość rachunku za energię elektryczną.


Podsumowując, firma Hydraulik Kaszuby to hurtownia hydrauliczna, która wyróżnia się wysokimi kompetencjami w zakresie doradztwa. Poza sprzedażą hurtowo-detaliczną firma oferuje usługi w zakresie implementacji sprzedawanych rozwiązań. Ponadto, oferowana jest całodobowa pomoc hydrauliczna w przypadku popularnych usterek takich jak pęknięta rura lub zapchany odpływ.

HYDRAULIK-KASZUBY Zdzisław Stolc
Wygoda Sierakowska 214A
83-340 Sierakowice
Tel: 512344233
www: http://www.hydraulik-kaszuby.pl/