Domek całoroczny Kaszuby - cheapdrivers.pl

Domek U Lolka - Domek letniskowy całoroczny Kaszuby

Domek letniskowy u Lolka to propozycja dla każdego kto poszukuje sprawdzonego miejsca noclegowego na pojezierzu Kaszubskim. Domek całoroczny Kaszuby u Lolka jest położony w bardzo urokliwym miejscu pośród natury, z dala od miejskiego zgiełku.


Na parterze znajduje się salon z dwuosobową kanapą oraz sypialnia wyposażona w dwa łóżka z których można zrobić łoże małżeńskie. Z kolei na piętrze rozmieszczone są dwa łóżka pojedyncze. W efekcie domek jest przygotowany na przyjęcie 6 osób. W otoczeniu domku (na terenie działki) do dyspozycji gości jest plac zabaw oraz miejsce na grilla i ognisko. Co bardzo istotne, domek jest ogrzewany piecem elektrycznym ze sterownikiem dzięki czemu można ustawić komfortową temperaturę.


Okolica jest bogata w liczne jeziora oraz lasy sprzyjające wypoczynkowi na łonie natury. Poza tym, w niedalekiej odległości można odwiedzić atrakcje Kaszub, wśród nich charakterystyczny dom do góry nogami w Szymbarki, park miniatur oraz coraz popularniejszy w ostatnim czasie zamek w Łapalicach.