Kwiaciarnia Sierkowice - cheapdrivers.pl

Kwiaciarnia Aspi - Sierakowice

Kwiaciarnia Aspi znana jako kwiaciarnia Sierkowice jest zlokalizowana w Sierakowicach przy ulicy Lęborskiej. Jest to miejsce, w którym każdy powinien bez większego problemu znaleźć kwiaty dopasowane do swoich potrzeb. Na klientów czeka szeroki asortyment oraz obsługa wyróżniająca się umiejętnościami florystycznymi.


W szerokim asortymencie znajdziemy bukiety, kwiaty balkonowe, kwiaty doniczkowe oraz kompozycje kwiatów na specjalne okazje – między innymi wiązanki pogrzebowe, wieńce oraz bukiety ślubne. Poza sprzedażą kwiatów dostępne usługi florystyczne obejmują dekorowanie kościołów, wykonywanie kwiecistych dekoracji oraz dostarczanie kwiatów na specjalne zamówienie.


Kwiaciarnia współpracuje z gospodarstwem rolniczym dzięki czemu jest w stanie zaoferować szeroki asortyment kwiatów własnej produkcji. Dzięki czemu w asortymencie można znaleźć szeroki wybór kwiatów balkonowych oraz ogrodowych.


Kwiaciarnia Aspi to przykład kwiaciarni, której oferta jest kompleksowa i dopasowana do zróżnicowanych potrzeb klientów potrzebujących usług florystycznych na wysokim poziomie.